ETYKIETY CYFROWE PEŁNOKOLOROWE
ETYKIETY CYFROWE PEŁNOKOLOROWE

ETYKIETY CYFROWE PEŁNOKOLOROWE

Druk powstaje w oparciu o technologię cyfrową inkjetową dając naszym Klientom możliwość łączenia wielu wzorów etykiet w obrębie jednego wymiaru w jedno zlecenie bez dodatkowych kosztów w postaci polimerów. Druk możliwy na wielu różnych podłożach, między innymi takich jak papier biały, czy metalizowany, folia polipropylenowa transparentna, biała lub metalizowana, polietylenowa i wielu innych. Mogą być w kształcie regularnym lub całkiem spersonalizowanym. Zastosowanie etykiet: uniwersalne.
ETYKIETY WIELOWARSTWOWE (PEEL-OFF)
ETYKIETY WIELOWARSTWOWE (PEEL-OFF)

ETYKIETY WIELOWARSTWOWE (PEEL-OFF)

Trójstronne etykiety typu peel-off mające zastosowanie wszędzie tam, gdzie trzeba zamieścić większą ilość informacji o produkcie na niewielkiej powierzchni etykiety, co zwiększa jej czytelność i estetykę tekstu. Pierwsza strona wykonana w technologii cyfrowej daje możliwość nadruku pełnokolorowego bez użycia polimerów, druga strona: nadruk fleksograficzny jednokolorowy przy użyciu jednego polimeru, trzecia strona: ponownie technologia cyfrowa z zastosowaniem lakieru adhezyjnego, również wymagająca jednego polimeru. Zastosowanie w branżach tj. motoryzacyjna, kosmetyczna, farmaceutyczna, chemia gospodarcza wiele innych.
ETYKIETY USZLACHETNIONE
ETYKIETY USZLACHETNIONE

ETYKIETY USZLACHETNIONE

Etykiety z Cold Stampingiem
Nadruk pełnokolorowy cyfrowy dodatkowo uszlachetniony tłoczeniem na zimno (Cold Stamping) w sekcji flekso z zastosowaniem folii srebrnej lub złotej przy użyciu jednego polimera na wspólny dla wszystkich wzorów etykiet motyw złocenia. Druk możliwy na wielu różnych podłożach, między innymi takich jak papier, folia polipropylenowa, transparentna czy polietylenowa i wielu innych. Zastosowanie etykiet między innymi w branżach tj. kosmetyczna, farmaceutyczna, suplementy diety, winiarska, motoryzacyjna i wielu innych.

Etykiety z lakierem matowym
Etykiety drukowane w technologii cyfrowej są wyjściowo zawsze błyszczące, można je dodatkowo uszlachetnić lakierem matowym w sekcji flekso: wybiórczo (przy użyciu jednego polimera) lub po całości powierzchni etykiety (bez polimerów). Lakierowanie etykiet to bardzo ekonomiczna forma zdobienia etykiety. Zastosowanie uniwersalne.

Etykiety z kolorami dobieranymi (pantone)
Druk etykiet w oparciu o przestrzeń barwną CMYK w technologii cyfrowej z dodatkową możliwością położenia kolorów spoza CMYK, takich jak kolory metalizowane (złoto, srebro), fluorescencyjne i tym podobne. Taka forma zdobienia wyróżnia etykietę powodując ją bardziej atrakcyjną. Zabezpieczone lakierem matowym lub błyszczącym. Zastosowanie w branżach między innymi: motoryzacyjnej, farmaceutycznej, kosmetycznej czy suplementów diety.
ETYKIETY Z DRUKIEM OD STRONY KLEJU
ETYKIETY Z DRUKIEM OD STRONY KLEJU

ETYKIETY Z DRUKIEM OD STRONY KLEJU

Druk od strony kleju daje możliwość umieszczenia dodatkowego tekstu o produkcie na powierzchni przyklejanej do opakowania przeźroczystego pozostawiając grafikę na stronie pierwszej nie naruszoną. Możliwy do wykonania na sekcji flekso, jednokolorowy przy użyciu jednego polimeru. Główne zastosowanie: branża spożywcza, kosmetyczna, chemia gospodarcza a także wiele innych.
SASZETKI
SASZETKI

SASZETKI

Oferujemy ekonomiczną produkcję niskich nakładów saszetek na laminatach wielowarstwowych w technologii cyfrowej (druk pełnokolorowy bez polimerów), zabezpieczone lakierem błyszczącym bądź matowym. Niezbędne w branży kosmetycznej.
ETYKIETY NA  PODŁOŻU OPQ, CLEAR CLEAR(NO LABEL LOOK)
ETYKIETY NA PODŁOŻU OPQ, CLEAR CLEAR
(NO LABEL LOOK)

ETYKIETY NA PODŁOŻACH OPQ, CLEAR O CLEAR (NO LABEL LOOK)

Etykiety na podłożach OPQ
Etykiety drukowane w technologii cyfrowej (druk pełnokolorowy) na podłożu, które nie przepuszcza światła, dające możliwość przyklejania etykiet na już zaetykietowany oryginalnie produkt. Zastosowanie między innymi w przedsiębiorstwach pełniących rolę dystrybutorów produktów wytwarzanych poza obszarem np. Polski.

Etykiety typu Clear on Clear
(no label look)

Etykiety drukowane cyfrowo na bardzo transparentnych podłożach z mocno przezroczystym klejem, często z poddrukiem białym. Istnieje możliwość ich dodatkowego uszlachetnienia np. Cold Stampingiem, czyniąc je jeszcze bardziej atrakcyjnymi. Etykieta imituje druk bezpośrednio na opakowaniu. Główne zastosowanie: branża spożywcza i kosmetyczna a także wiele innych.

Drukarnia Cyfrowa Etykiet

Arti-Bau sp. z o.o. to profesjonalna cyfrowa drukarnia etykiet z siedzibą na Dolnym Śląsku. Jeśli są Państwo zainteresowani etykietami dla branży spożywczej, na kosmetyki, środki ochrony roślin, alkohole, oleje, etykietami indywidualnymi itd., zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasza drukarnia etykiet samoprzylepnych wykorzystuje w swojej pracy technologię druku cyfrowego na wąskiej wstędze.

Zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem. Jeśli chcą Państwo zamówić etykiety samoprzylepne dla branży spożywczej, zbiorcze, promocyjne lub jeszcze inne, chętnie je wykonany. Nasza cyfrowa drukarnia etykiet oferuje wysokiej klasy etykiety w przystępnej cenie. Każdy klient może liczyć na indywidualną wycenę po nadesłaniu projektu.  Warto zaznaczyć, że drukarnia etykiet samoprzylepnych posiada nowoczesne maszyny poligraficzne, w tym także MARK ANDY DIGITAL SERIES – to innowacyjne hybrydowe urządzenie, które z powodzeniem wykorzystuje technologię flekso i cyfrową inkjetową.

Producent etykiet samoprzylepnych

Jako producent etykiet samoprzylepnych zawsze staramy się sprostać potrzebom klientów. U nas mogą Państwo bez problemu zamówić etykiety samoprzylepne z nadrukiem, które będą nie tylko estetyczne, ale także trwałe. Z racji tego, że zawsze staramy się elastycznie podchodzić do klientów, oferujemy możliwość zamówienia etykiet samoprzylepnych różnego typu. Wykorzystujemy następujące podłoża: papier, folie polipropylenowe oraz folie polietylenowe. Produkcja zawsze przebiega według wytycznych klienta. Gwarantujemy trwały i szybki druk etykiet samoprzylepnych, a to dlatego, że wykorzystujemy atramenty utwardzane promieniami UV. Oferta obejmuje także drukowanie matowe, ze złoceniem, z drukiem od strony kleju itd.

Decydując się na współpracę z naszą drukarnią, możecie oczekiwać pełnego profesjonalizmu. Produkcja zawsze przebiega sprawnie, dotrzymujemy terminów. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji, jeśli mają Państwo jeszcze jakieś pytania o wysokiej jakości etykiety samoprzylepne. Jesteśmy przekonani, że uda nam się nawiązać owocną współpracę.