Oferty pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego (mile widziane w branży poligraficznej)
  • zdolności do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych,
  • dyspozycyjności, gotowości do odbywania podróży służbowych,
  • łatwości nawiązywania kontaktów, zdolności do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych,
  • wysokiej kultury osobistej oraz zdolności organizacyjnych,
  • kreatywności, samodzielności i odpowiedzialności,
  • znajomości obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • obsługa i opieka nad klientami drukarni,
  • aktywnego pozyskiwania nowych klientów dla drukarni,
  • przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych,
  • tworzenie i aktualizowanie elektronicznej bazy kontrahentów,
  • aktywne uczestnictwo w procesie negocjacji i renegocjacji warunków współpracy z klientami, a następnie realizacja ustalonych działań (w tym pomoc w organizacji poszczególnych przedsięwzięć),

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pełną wyzwań pracę w stale rozwijającej się firmie,
  • uczestnictwo w rozwoju innowacyjnego biznesu,
  • ciekawą pracę i atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od efektów pracy,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzanych obowiązków( laptop, telefon kom., samochód)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: rekrutacja@artibau.pl