Etykiety z możliwością własnego nadruku

etykiety samoprzylepne Artibau

Wszystkie osoby zainteresowane zamówieniem wysokiej jakości etykiet samoprzylepnych zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Drukarnia cyfrowa Artibau specjalizuje się w produkcji etykiet samoprzylepnych dla różnych branż. Dotychczas mieliśmy okazję współpracować z podmiotami z branży spożywczej, chemicznej, kosmetycznej i wielu innych. W praktyce oznacza to, że bardzo dobrze wiemy, jakim wymaganiom muszą sprostać nowoczesne etykiety. Oferujemy druk etykiet różnego rodzaju – zarówno na butelki, jak i na każdego innego rodzaju opakowania. Szybko, rzetelnie, w oparciu o wytyczne klienta – tak realizujemy powierzone nam zlecenia.

Interesuje Was wykonanie etykiet z możliwością własnego nadruku? To także nie problem! Nasza drukarnia jest otwarta na wszelkie nowe wyzwania. Zachęcamy do kontaktu z nami, abyśmy mogli ustalić szczegóły przyszłej współpracy.

Drukarnia etykiet samoprzylepnych Artibau

Wysokiej jakości etykiety z białym polem do późniejszego nadrukowania

Wiemy, że wielu naszych klientów, zwłaszcza z branży spożywczej i kosmetycznej, potrzebuje etykiet z białym polem, które nadają się do późniejszego nadrukowania. Nasza drukarnia zawsze stara się sprostać Waszym potrzebom, dlatego też nie mogłoby zabraknąć tego rodzaju etykiet w naszej ofercie. W tym przypadku chodzi o etykiety przeznaczone do drukarek termicznych oraz termotransferowych. Etykiety samoprzylepne z białym polem do nadruku są często stosowane, gdy chodzi o znakowanie towarów znajdujących się w magazynach lub takich, które przeznaczone są do transportu. Stosunkowo często etykiety termiczne znajdują zastosowanie w przemyśle spożywczym – są one wykorzystywane chociażby do oznakowania produktów o krótkim terminie przydatności do spożycia.

Jeśli interesują Was etykiety samoprzylepne, które można będzie później uzupełnić własnym nadrukiem, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo. Poza tym zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom, oferujemy rolki z różną liczbą etykiet. W razie zainteresowania jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Etykiety czyste na podłożu termicznych – kilka informacji

Drukarnia Artibau oferuje etykiety z możliwością własnego nadruku na papierze termicznym. Co to takiego papier termiczny? Chodzi o papier na etykiety samoprzylepne, który powlekany jest specjalną substancja termoaktywną. Substancja ta utlenia się w kontakcie z wysoką temperaturą głowicy drukującej. W efekcie na papierze pojawiają się ciemne ślady. Tego rodzaju etykiety termiczne są bardzo popularne w przypadku towarów szybko rotujących.

W tym miejscu chcielibyśmy podkreślić, że wszystkie etykiety samoprzylepne, które możecie zamówić w naszej drukarni, wykonywane są na podłożach najwyższej jakości. Dokładamy starań, aby etykiety w pełni odpowiadały oczekiwaniom naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że uda nam się sprostać Waszym wymaganiom.

Etykiety z możliwością własnego nadruku – nasza oferta

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich zleceniodawców zainteresowanych zamówieniem wysokiej klasy etykiet samoprzylepnych. Jeśli chodzi o etykiety z możliwością własnego nadruku, bazujemy wyłącznie na wyspecjalizowanych podłożach termicznych. Powyżej wytłumaczyliśmy pokrótce, jak powstaje nadruk na podłożach termicznych. Nasze etykiety samoprzylepne z białym polem mogą być znakowane wieloma drukarkami wykorzystującymi technologię termiczną, m.in. nadruk można wykonać m.in. za pomocą drukarek Zebra. Tak można dodrukować zarówno daty ważności, jak i inne niezbędne informacje o produkcie. Ze względu na fakt zastosowania lakierów TTR (termotransfer) jak najbardziej możliwe jest nadrukowanie informacji zmiennych na powierzchni, która już wcześniej została zadrukowana. To technika, która przydaje się bardzo w przypadku tyłów etykiet w sektorze spożywczym, kosmetycznych i innych. Bardzo chętnie wykonamy testowe etykiety samoprzylepne dla Was. W razie zainteresowania zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli przygotować przykładowe wydruki. Chętnie udzielimy odpowiedzieć na wszelkie pytania o oferowane etykiety samoprzylepne.